Vývoj software a programování Zlín

Nabízíme vývoj software na zakázku v městě Zlín a okolí Zlína, všechny služby spojené s programování webových aplikací, mobilních i desktop aplikací rádi probereme osobně přímo u Vás na firmě nebo v našich kancelářích.

Ve Zlíně si můžeme dát osobní schůzku a vše u kafé probrat. Jste-li ze Zlína nebo okolí a potřebujete vyřešit vývoj software nebo programování, rádi se s vámi sejdeme a probereme vše na místě.

Máte-li zájem o schůzku, kontaktujte nás a my se Vám ozveme. Většinou reagujeme do jedné hodiny telefonicky nebo emailem.

 

Vývoj software Zlín a okolí

Díky dostupnosti a dojezdové vzdálenosti není pro nás problém zajistit osobní schůzky a tím i kvalitní služby v oblasti programování a vývoje software. Mimo Zlín spolupracujeme za naši dlouholetou historii se zákazníky po celé ČR. Máme stálé zákazníky ze Brna, Uherského Hradiště, Prahy, Hradce Králové, Ostravy a mnoha dalších měst.

Vývoji software se věnujeme již přes 20 let a to na platformě Microsoft .NET od prvních betaverzi .NET Frameworku 1.0 beta 2 až po .NET Core 8. Využíváme nejnovější technologie (NoSQL, CI/CD), a postupy v oblasti vývoje software.

 

Kvalitní servis a dlouholeté zkušenosti

Věříme, že spokojenost zákazníka je vždy na prvním místě. Jsme menší firma a chápeme, že se mohou vyskytnout nějaké komplikace, ale vždy je naším cílem nabídnout zákazníkovi funkční a spolehlivé finální řešení. Ať již máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit, vždy se Vám budeme snažit pomoci i poradit a stát se Vaším partnerem do budoucna.

 

Služby, které nabízíme jsou

Co by Vás ještě mohlo zajímat