Montáže Brož

Informace o projektu:

Montáže Brož

Software v oblasti regálových systémů

 • Vytvořeno: 2018 - nyní
 • Kategorie: Průmysl 4.0
 • Klient: DCT Czech
 • Technologie: C#, Modbus, TCP, WPF, WinForms PLC, MES

Společnost Montáže Brož s.r.o. působí na trhu již přes 25 let a během této doby se zařadila mezi přední světové leadery v oblasti instalace automatizovaných regálových a zakládacích systémů. Důkazem kvality takových systémů je bohatá síť spokojených zákazníků a referencí, mezi které patří např. logistické centra Zalanda, Amazonu, Lega, apod.

Počátek naší spolupráce

Spolupráci se společností Montáže Brož jsme odstartovali v roce 2018, kdy jsme byli osloveni jako potenciální společnost pro oblast vývoje software.

Prvotním testovacím projektem, resp. úkolem bylo vytvoření software pro nastavení digitální vodováhy. Po námi předloženém řešení, jsme byli z hlediska ceny a kvality vybráni jako nejlepší partner. Díky tomu budujeme úspěšný obchodní vztah a spolupráci v oblasti vývoje software na několika projektech dodnes.

Přesnost na prvním místě

Jeden z nejdůležitějších aspektů a priorit v oboru dodávaných regálových systémů je jejich milimetrová přesnost. V takovém měřítku a celosvětovém zaměření se nelze spoléhat na ruční / manuální měření a projektování. Zavedení automatizace a digitalizace vyžaduje precizně napsaný kód Softwaru, který nad všemi těmito činnostmi dohlíží a operuje.

Jako jeden ze společných projektů v oblasti vývoje software můžeme blíže specifikovat například pomocný software projektové části, která předchází samotnou montáž regálových systémů.

Dodané řešení, použité technologie

Použité technologie: C#, Windows Forms, Windows Presentation Foundation, PLC

Vyvinutý software slouží pro zajištění automatizace a kontroly v oblasti samotného projektování regálových a zakládacích systémů. Tento software mimo jiné počítá algoritmy pro nastavení správné výšky regálů, generuje souhrnné reporty s výškami a výchylkami. Vše pro zajištění maximální bezpečnosti a výsledné kvality.
Další funkčností software je vyhodnocování výškových / polohopisných rozdílů v drahách vozíků a tím jeho nastavování.

Prioritní bylo vyhovět všem požadavkům zadavatele a přispět i našimi inovačními nápady ke zlepšení celého procesu projektování. Bylo nutné vytvořit spolehlivý, rychlý systém s jednoduchou ovladatelností. Dalším neméně důležitým aspektem bylo stihnout vše ve stanoveném termínu, což je mnohdy náročným, ale stěžejním bodem správně fungující spolupráce.

 


Několik pádných důvodů, proč řešit vývoj SW právě s námi!

 • Děláme přesně to, co nás baví
 • Zkušenosti s programováním máme obrovské (přes 20 let).
 • Jsme otevření se postavit jakékoliv výzvě či úkolu
 • Nabízíme zcela individuální přístup a produkty
 • Jsme nápadití a projekty dotahujeme do té nejvyšší kvality
 • Neusínáme s technologiemi, neustále se učíme a inovujeme
 • Máme široké portfolio služeb, které nekončí u programování

Chci také vylepšit systém řízení v mé firmě