Portfolio

Níže naleznete některé z našich posledních projektů, na kterých jsme pracovali

System sledování výroby pivovaru

Pro společnost Heineken jsme vytvořili aplikaci na sledování výroby piva v pivovaru. Náš systém pomáha sledovat chybové stavy PLC Siemens S7 vyčítáním datových registrů, jejich kontrolu na předem nastavené hodnoty. V případě splnění podmínek posílá upozornění technikům na chytré hodinky s možností potvrzení chyb apod.

Lumalis Portál

Software pro správu klientů účetní firmy s možností nahrávání daňových dokladů/faktur, jejich třídění, zobrazení a mnoho dalšího.

Artur PC

Software pro nastavení vlastností a parametrů automatických skladovacích systému společnosti Montáže Brož nasazených po celém světě.

MES Data Continental

Software pro zpracovávání dat z PLC přes komunikační kanál ModBus TCP/IP, reportování dat do systému MES společnosti Continental. Práce se sockety, vlákny,

DCT R.O.S.E. Viewer

Software na analýzu procesu mytí PCB součástek s možností exportů do PDF a další.

Lumen Passport

Webová aplikace sloužící k evidenci světelných soustav. Možnost přidávání fotek a poznatků od servisních techniků. K aplikaci byly vytvořeny i mobilní aplikace pro platformu iOS i Android.

Mobilboard

Informační systém pro vedení reklamních kampaní v prostředcích veřejné dopravy.

SynotTip CZ - kurzové sázky

Aplikace SynotTip nabízí možnost kurzového sázení na zápasy nejen v ČR. Součástí této nativní aplikace jsou online video streamy, push notifikace, práce s kalendářem a mnoho dalších vymožeností. Tuto aplikaci jsme současně vytvářeli pro Lotyšskou a Ruskou variantu.

eTipos - kurzové stávky

Aplikace Tipos nabízí možnost kurzového sázení na zápasy nejen v SK. Součástí této nativní aplikace jsou push notifikace, práce s kalendářem, Live události a mnoho dalších vymožeností.