Naše služby

Nabízíme služby zaměřené na individuální řešení každého zákazníka
Why choose Us?

Mobilní aplikacepro všechny platformy

Nabízíme vývoj a programování nativních mobilních aplikací nejznámější mobilní platformy. Podpořte své prodeje a získejte úspěch díky propracované aplikaci, která usnadní práci s Vaši službou.

Naše služby nekončí pouhým naprogramováním aplikace, ale zajišťujeme kompletní služby včetně umístění aplikací do Apple Store, Android Marketu a Windows Phone Store.

Vývoj software na míru

Vývoj software na míruod začátku do konce

Naše společnost zajišťuje zcela kompletní vývoj software na mírů dle specifikací klienta, kdy výstupem je funkční a otestovaná aplikace připravená k okamžitému nasazení v produkčním prostředí.

Příkladem aplikací mohou být podpůrné systémy, serverové služby, desktop aplikace, CRM systémy s napojením na účetní software a mnoho dalšího. Díky nám složitě nehledáte lidi a technologie, ale soustředíte se na důležitější věci.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránekod malých až po velké

Pro firmy i jednotlivce zajišťujeme tvorbu responsivních webových prezentací včetně online formulářů, anket a doplňků v JavaScriptu a CSS3.

Pro online nákupy na Internetu nabízíme námi vyvinuté vlastní řešení elektronického obchodu, které jsme naprogramovali zcela od základu. Není nic jednoduššího, než díky nám začít prodávat na Internetu.

pro každého zákazníka

Individuální přístup

Nenabízíme pouhé šablonové řešení, ale každému zákazníkovi nabízíme zcela individuální přístup a produkty.

u nás vždy najdete

Nejnovější technologie

Využíváme nejnovější technologie i postupy pro vývoj software a mobilních aplikací. Pracujeme s nejnovějšími PLC a průmyslovými zařízeními na světě.

nabízíme všem

Dlouholeté zkušenosti

Vytvořili jsme již řadu úspěšných projektů a služeb, které za více než 19 let získaly spoustu uživatelů.