Dnes 21.3.2016 Apple pořádá konferenci. Co nového představí?

Apple uspořádá konferenci dnes 21.3.2016, na které by se mělo představit několik novinek. Jaké novinky by to měly být?

iPhone SE

iPhone SE, jak by se mohl nový 4" iPhone jmenovat, by měl nahradit starší iPhone 5S a nabídnout tak inovovaný telefon s úhlopříčkou 4". Někteří označují SE model jako vylepšenou verzi - Enhanced a jiní ji přezdívají jako Special Edition. iPhone SE by se měl nabízet i v barvách Space Gray, Silver, Gold a Rose Gold. Součástí by měl být také NFC čip pro podporu plateb pomocí Apple Pay, nové A9 a M9 čipy, 12 MP kameru s podporou 4K videí, fotky s funkcí Live Photos a mnoho dalšího. iPhone SE by neměl nabízet oproti verzi 6S a 6S Plus podporu 3D Touch.

iPad Pro 9.7"

Menší verze nového výkonného iPadu by měla nabídnout nové čipy A9X, více operační paměti RAM, vylepšený display a integrovaný Smart Connector pro připojení externích klávesnic apod. Součástí by měla být také podpora nového Apple Pencil pro grafiky.

Nové řemínky pro Apple Watch

Představeny by měly být také nové řemínky pro Apple Watch. Má se jednat o nové sportovní řemínky, řemínek Milanese v černém provedení, řemínky v NATO stylu z nylonu a další.

Nové verze iOS a tvOS

Prozatím Apple představil v poslední verzi iOS 9.3 beta 7 a očekává se, že by mohla být představena finální verze iOS 9.3. Současně s novou verzí iOS by měla být vydána i nová verze tvOS 9.2.

 

Sledovat konferenci bude možné na adrese http://www.apple.com/apple-events/march-2016/ v 18:00 hodin našeho času.

Sledujte a sdílejte nás na sociálních sítích

PROGRAMATORI s.r.o.

Sídlo společnosti PROGRAMATORI s.r.o.

PROGRAMÁTOŘI nabízí více než 14 let zkušeností s vývojem software na zakázku, mobilní a webové aplikace, SEO optimalizace.

Kontaktní údaje

Vědeckotechnický park TITC

Purkyňova 648/125
612 00 Brno
Czech Republic

 +420 774 129 374

 info@programatori.cz

Copyright © 2019 PROGRAMATORI s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

ASP.NET webhosting zajišťuje ASPIFY.com