Apple v roce 2016 - co můžeme letos očekávat

V roce 2016 nás čeká mnoho zajímavých novinek od společnosti Apple. Rozmýšlíte se, zda koupit nový iPhone, iPad nebo vyčkat rovnou na nové produkty?

Apple Watch 2 v Březnu

Představení nových Apple Watch 2 (ty současné se ještě v ČR ani neprodávají) by mělo dle všeho proběhnout v březnu tohoto roku. Na březen je již naplánovaná tisková konference, na které by se právě nové Apple Watch měly představit - pravděpodobně s dalšími novinkami.

Očekávat a doufat můžeme ve vyšší výdrž baterie, FaceTime kameru, sledování spánku nebo nové technologie pro sledování zdraví. Jak to nakonec dopadne, si musíme ještě pár měsíců počkat.

 

4-palcový iPhone

Pokud patříte mezi lidi, kteří neradi tahají mobilní telefony o velkých rozměrech, mohl by pro Vás Apple mít řešení. Dle nepotvrzených a neoficiálních informací plánuje Apple představit 4-palcový telefon, který doplní stávající řadu iPhone telefonů. Představení by se mělo odehrát také v březnu na oznámené tiskové konferenci.

Nový menší iPhone 6c (nebo 7c) by mohl nabídnout A9 procesor, 16GB úložiště, podporu Touch ID a až 2GB RAM.

 

Nový Mac nebo Macbook

Apple představil v roce 2015 svůj nový Macbook, který nabízí pouze jeden USB-C konektor. Dle opět neověřených informací by mohl být představen nový Mabook Air v 15-palcovém provedení s tenčím a lehčím tělem. Očekávat můžeme kromě lehčího těla nové procesory od Intelu a vylepšenou baterku s delší výdrží. S největší pravděpodobností můžeme počítat také s USB-C konektory.

 

iPad Air 3

Dle analytika Ming-Chi ze společnosti KGI Securities by měl být v roce 2016 představen upgradovaný iPad Air.

 

iPhone 7

Jako vždy v předchozích letech můžeme očekávat také příchod nového mobilního telefonu iPhone. Dle spekulací by mělo dojít ke ztenčení telefonu, odebráni jack konektoru pro sluchátka a jeho nahrazení Lightning konektorem (tu opět vzniká prostor pro další adaptér :-), nový vylepšení a odolnější display nebo propojení s novými hodinkami Apple Watch 2.

O tom, jak to nakonec dopadne s novým iPhone se dočkáme jako obvykle ve třetím čtvrtletí roku 2016.

 

Zdroj: 9to5mac.com

Sledujte a sdílejte nás na sociálních sítích

PROGRAMATORI s.r.o.

Sídlo společnosti PROGRAMATORI s.r.o.

PROGRAMÁTOŘI nabízí více než 14 let zkušeností s vývojem software na zakázku, mobilní a webové aplikace, SEO optimalizace.

Kontaktní údaje

Vědeckotechnický park TITC

Purkyňova 648/125
612 00 Brno
Czech Republic

 +420 774 129 374

 info@programatori.cz

Copyright © 2019 PROGRAMATORI s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

ASP.NET webhosting zajišťuje ASPIFY.com